"Укравтодор" відмовився від міжнародного контролю якості виконання дорожніх робіт

  13 Вересня, 2016 16:29
  Державне дорожнє агентство відмовилось виконувати домовленість зі Світовим банком.

  Держагентство "Укравтодор" відмовилося від міжнародного контролю якості виконання дорожніх робіт, передбаченого домовленістю зі Світовим банком.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив екс-директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автоперевезень Роман Хміль, зазначивши, що за належного міжнародного контролю "дорога служитиме 9-12 років гарантійного терміну, інакше 2-3 роки – і новий ремонт".

  "Німці, австрійці, американці, поляки, литовці готові були контролювати наш "Автодор" – і на це ми знайшли гроші. Однак Омелян з Барахом (міністр інфраструктури Володимир Омелян та в. о. голови "Укравтодору" Євген Барах – ред.) вирішили, що це недоцільно", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив, що після відмови від міжнародних спостерігачів, контролюватиме якість виконання дорожніх робіт сам "Укравтодор" – "Руками свого дочірнього підприємства "ДорЦентр", головою якого призначений звільнений з посади голови облавтодору Одеської області за "недоліки в роботі" Віталій Батурін".

  НагадаємоМінінфраструктури обіцяє почати у 2017 році будівництво траси Львів-Херсон.

  Теги : світовий банк Укравтодор Мінінфраструктури Омелян
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів