Україну на переговорах у Мінську представлятимуть Горбулін, Марчук, Веремій та Геращенко

  6 Травня, 2015 14:16
  Саме їх глава держави делегував у робочі підгрупи тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, колишній прем’єр-міністр Євген Марчук, уповноважений Президента із мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко та перший заступник керівника головного департаменту з питань впровадження реформ – керівник департаменту експертно-аналітичного забезпечення реформ Адміністрації Президента Ігор Веремій визначені представниками України в підгрупах у рамках тристоронньої контактної групи для виконання домовленостей, досягнутих у Мінську 12 лютого.

  Про це повідомили у прес-службі глави держави.

  За словами глави держави, після консультацій він прийняв рішення делегувати для роботи в робочих підгрупах досвідчених українських політиків.

  Також Порошенко наголосив, що потрібно розпочати предметні практичні консультації щодо конкретних напрямів виконання положень мінських домовленостей. До того ж у всіх робочих підгрупах координацію забезпечують представники ОБСЄ або міжнародних організацій.

  Теги : мінські домовленості Тристороння контактна група
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів