Україну можуть позбавити кіотських квот

  19 Липня, 2016 14:54
  Через недбальство Мінекології Україна ризикує втратити кіотські квоти.

  Україна може втратити кіотські квоти через недбалість посадовців.

  Про це повідомляють ЗМІ, зазначаючи, що за словами директора департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Світлани Гринчук, оскільки  8 серпня 2015 року компанія Софтлайн відключила реєстр викидів парникових газів, "Україну можна звинуватити в порушенні умов Кіотського протоколу".

  Крім того, голова наглядової ради Фонду цільових екологічних інвестицій Олексій Хабатюк повідомив, що 21 червня в Бонні експертами ООН було зафіксовано, що Україна фактично не виконує умови Кіотського протоколу, "тож у вересні на черговому засіданні в Бонні з великою імовірністю, буде прийнято остаточне рішення про порушення Україною взятих на себе міжнародних зобов'язань".

  Хабатюк підкреслив: крім іміджевих втрат, порушення Україною умов Кіотського протоколу може бути призвести до перегляду вже укладених комерційних договорів – "Скажімо, з Японією про покупку квот на викиди вуглекислого газу та про постачання гібридних патрульних автомобілів Toyota Prius".

  Разом з тим, у "Софтлайні" заявили, що з початку минулого року і аж до відключення реєстру в серпні Мінекології "взагалі не платило за послуги його обслуговування" – "Більш того, міністерство ніяк не реагувало на звернення компанії, у тому числі на повідомлення про те, що реєстр буде відключений".

  Водночас в компанії наголосили, що "Софтлайн" має намір перезапустити реєстр "на волонтерських засадах" і чекати підписання договору і оплати.

  Теги : Мінекології Кіотський протокол
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів