Український генерал перейшов на бік донецьких терористів

  22 Червня, 2015 15:52
  Незаконні воєнізовані формування поповнились генерал-майором ЗСУ в запасі.
  Олександр Коломієць
  Олександр Коломієць

  Генерал-мойор Олександр Коломієць перейшов на сторону незаконних формувань з ДНР, повідомив новинний ресурс терористів "Новости Донецкой Республики".

  Заради представлення українського зрадника бойовики зібрали прес-конференцію для місцевих та російських ЗМІ. Коломієць представився генерал-майором ЗСУ і колишнім заступником міністра оборони України.

  Новоспечений терорист заявив, що боявся за свою сім’ю і приєднався до ДНР лише після того, як вивіз її з Києва.

  Генерал-майор розповів, що таких як він в українській армії дуже багато і всі вони не хочуть воювати на Донбасі і планують після переговорів повернутись на захоплені території. Коломієць на потіху російським журналістам розповів про плачевний моральний стан українського війська.

  Офіцер, який зрадив присягу, заявив, що за Україну воюють лише добровольці-націоналісти. Також Коломієць анонсував бунти в ЗСУ, які почнуться ближче до осені.

  У Міноборони підтвердили, що Коломієць працював у відомстві до свого звільнення в 2012 році. Помічника колишнього глави МО Дмитра Саламатіна звільнили за некомпетентність та чисельні несанкціоновані візити в Москву.

  Теги : ДНР Міноборони ЗСУ Олександр Коломієць
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів