Українська влада неспроможна захистити свободу вираження думок – Amnesty International

  30 Травня, 2018 16:21
  Правоохоронні органи повинні знайти замовників і виконавців убивства Аркадія Бабченка та подібних злочинів.

  Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка показує неспроможність української влади захистити свободу вираження думок в Україні. Вбивство Бабченка не повинно залишитися безкарним, заявила директорка Amnesty International Україна Оксана Покальчук.

  "Українська влада має не зупинятися,  доки злочинець, що вчинив це ганебне вбивство, не буде знайдений та притягнутий до відповідальності", – зазначила директорка Amnesty International Україна.

  За її словами, український уряд має забезпечити захист журналістів та активістів, які опинилися під загрозою, зокрема, тих, хто виступає з критикою політики російської влади. Крім того, правоохоронні органи повинні знайти замовників та виконавців цього злочину та подібних до нього.

  "На хвилі загального зростання кількості насильницьких нападів в Україні, це посилює нашу глибоку стурбованість з приводу здатності та бажання українських владних структур захистити журналістів, активістів та інших уразливих груп та забезпечити свободу вираження поглядів", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, лідер Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала владу знайти замовника та виконавця вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

  Теги : Київ Amnesty International Аркадій Бабченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів