Українська еліта зрозуміла, що наближення до Європи позбавить її влади – політолог

  28 Березня, 2017 18:02
  Політична еліта перелякалася наслідків реформування держави за західним зразком і вирішила йти у контрнаступ.

  Західні партнери України під приводом боротьби з корупцією проводять зачистку правлячої еліти в державі.

  Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов в ефірі одного з телеканалів.

  "Ось ці історії з е-декларуванням, скепсисом щодо безвізу, поверненням екс-генпрокурора Віктора Шокіна свідчать про те, що правлячий клас зрозумів, які пастки розставили наші партнери і вони у цю пастку увійшли, але потім зрозуміли, що вони виконали всі умови, але замість нинішніх глав і жителів печерських пагорбів будуть народні депутати Сергій Лещенко та Мустафа Найєм і антикорупціонер Віталій Шабунін і т.д. (ред.)", – заявив Карасьов.

  За його словами, скандал з е-декларуванням та заявою Шокіна є ланками одного ланцюга.

  "Наш правлячий клас зрозумів гру, яку ведуть проти них західні партнери, і це було ясно ще рік тому. Але вони це зрозуміли тільки сьогодні і починають йти в контрнаступ", – пояснив Карасьов.

  Він додав, що надання безвізу Україні буде святом зі сльозами на очах для української еліти. Для правлячого класу безвіз для України – це в першу чергу серйозні умови та обов’язки перед Заходом.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон, яким звільнив військовослужбовців від необхідності подачі електронних декларацій, проте зобов'язав їх подавати представників неурядових громадських організацій.

  Теги : безвізовий режим реформи євроінтеграція Віктор Шокін Вадим Карасьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів