Україною керують як великою корпорацією "Рошен" – Власенко

  27 Березня, 2018 10:24
  Нардеп зазначив, що влада сьогодні заробляє всюди, де є можливість, навіть у Росії.

  Україною сьогодні керують бізнесмени, які не розуміють, що таке держава та як вона повинна працювати. 

  Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко.

  "Україною сьогодні керують бізнесмени, які точно не є державниками і які не розуміють, що таке держава та як вона повинна працювати. Вони керують країною як корпорацією "Рошен". І основна мета у них – заробляти гроші",– наголосив Власенко.

  Так, ведуча зауважила, що у ЗМІ сьогодні шириться інформація про те, що російський завод "КАМАЗ" співпрацює з Міністерством оборони України. У свою чергу депутат зазначив, що у нього також є певна інформація щодо співпраці України та РФ у військовій сфері.

  "Я ще не встиг отримати офіційне підтвердження і спростування і ще не скерував депутатський запит, але я обов’язково це зроблю, що на останніх "Богданах" також стоять російські двигуни", – розповів він.

  Народний депутат також додав, що влада сьогодні заробляє всюди, де є можливість, навіть у Росії.

  "Ну які можуть бути санкції, якщо у декларації Петра Олексійовича записано з десяток компаній, місцезнаходження яких у Росії. Його бізнес-партнерів постійно ловлять за руку, що вони то зброєю торгують, то якісь двигуни ставлять", – зазначив нардеп.

  Сергій Власенко підкреслив, що у чинної влади немає і чіткої стратегії повернення Донбасу і Криму.

  "Верховний Головнокомандувач не повинен відкривати дитячі садочки, він має займатися тим, чим він має займатися відповідно до Конституції. Зокрема, національною безпекою, збройними силами та міжнародними відносинами. І вже давно він мав презентувати суспільству і політикуму стратегію наших відносин з Росією. А така подвійна мораль відносин з Росією дуже шкодить нашій державі", – резюмував нардеп.  Нагадаємо, раніше економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що Антикорупційний суд не боротиметься з корупцією, адже наразі корупція в Україні набагато більше централізується під президента, ніж за часів Віктора Януковича.

  Теги : бізнес Україна влада Сергій Власенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів