Українці сьогодні обирають мерів

  15 Листопада, 2015 09:26
  Обиратимуть міських голів у 29 містах країни.
  Фото з відкритих джерел

  Сьогодні українці обирають у другому турі мера столиці та голів ще 28 українських міст, згідно з даними Центральної виборчої комісії.

  Так, сьогодні відкрились виборчі дільниці у: Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, а також Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді на Дніпропетровщині, Краматорську на Донеччині, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, а також у Бердянську та Мелітополі на Запоріжжі, Івано-Франківську, Білій Церкві на Київщині, Кіровограді, Сєвєродонецьку на Луганщині, Львові, Миколаєві, Полтаві та Кременчуці на Полтавщині, Рівному, Сумах, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

  До другого туру виборів мерів потрапили: 13 самовисуванців, 12 претендентів від "Блоку Петра Порошенка", по 5 - від "Батьківщини", УКРОПу і "Опозиційного блоку", 4 - від "Самопомочі", від "Свободи" участь у виборах беруть 3 претенденти, 2 - від партії "Наш край". По одному кандидату від партій "Совість України", "Відродження", Партія вільних демократів, "Поруч", "Громадський контроль", "Вінницька європейська стратегія", Партії рішучих громадян, "Рідне місто" і "Воля народу".

  Варто додати, що Громадянська мережа ОПОРА вже зафіксувала перші порушення. Так, у Дніпропетровську на виборчій дільниці № 121 392 в Ленінському районі роботі спостерігачів перешкоджають члени комісій. 

  Як відомо, вибори у містах Маріуполь та Красноармійськ заплановані на 29 листопада.

  Теги : місцеві вибори другий тур виборів
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів