Україна знову закликає ООН створити трибунал щодо МН17

  23 Вересня, 2016 09:50
  Клімкін наголосив, що такий суд був би найефективнішим інструментом покарання винних у збитті "Боїнга 777".

  Україна закликала Раду Безпеки ООН переглянути питання щодо створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи МН17 у небі над Донбасом.

  Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на засіданні Радбезу ООН, повідомляє прес-центр українського представництва при організації.

  Глава українського зовнішньополітичного відомства наголосив, що такий суд був би найефективнішим інструментом, щоб відповісти на цей злочин.

  Клінкін нагадав, що минулого року створення міжнародного трибуналу для судового переслідування осіб, відповідальних за збиття літака, заблокувала Росія.

  Водночас, за словами глави МЗС, офіційний Київ продовжує роботу з іншими державами-партнерами в рамках Спільної слідчої групи для напрацювання варіантів механізму встановлення відповідальності за цей злочин.

  Нагадаємо, наприкінці липня 2015 року Рада безпеки ООН не змогла ухвалити резолюцію про створення трибуналу щодо катастрофи малайзійського Боїнга, що сталася в липні 2014 року, через Росію, яка застосувала право вето. 

  Теги : Павло Клімкін Боїнг-777 Рада безпеки ООН міжнародний трибунал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів