Україна вимагатиме від NYT спростуваня окремих тез резонансної статті

  7 Квiтня, 2016 10:26
  Комітет ВР з нацбезпеки та оборони направить NYT роз’яснення до опублікованої ними статті про корупцію в Україні.

  Комітет ВР з нацбезпеки та оборони направить газеті The New York Times роз’яснення до опублікованої ними статті "Непереможна корупція в Україні" та вимагатиме спростування окремих тез редакційного матеріалу.

  Про це заявив народний депутат від БПП Іван Винник в ефірі "5 каналу".

  "Це шановане видання. І хтось дав їм інформацію, яка не відповідає дійсності. Це буде підтверджено не тільки українською генеральною прокуратурою, у якій є певний рівень недовіри, а й британськими фахівцями, які, я сподіваюся, сприймаються виданням The New York Times як компетентні. Ми будемо вимагати спростування статті", – йдеться в заяві.

  Винник наголосив: "Комітет вимагатиме спростувати ту частину матеріалу, в якій ідеться про відповідальність екс-генпрокурора Віктора Шокіна в контексті справи екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського та натяків на відповідальність Петра Порошенка".

  Крім того, за словами нардепа, Україна вимагатиме прокоментувати пряму вимогу відновити на посаді Сакварелідзе – "В якому правовому полі, яким чином взагалі редакція високоповажного видання може вимагати від глави держави таке зробити?"

  НагадаємоПорошенко назвав статтю The New York Times про корупцію в Україні проявом гібридної війни.

  Теги : ГПУ шокін Верховна Рада Порошенко БПП Україна винник Злочевський Комітет з питань національної безпеки і оборони The New York Times
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів