Україна виграла апеляцію по "боргу Януковича" – в Мінфіні радіють перемозі

  14 Вересня, 2018 15:46
  На думку в.о. міністра фінансів Макарової, тепер у України є можливість представити суду свою позицію.

  Апеляційний суд Англії задовольнив скаргу України на вердикт Високого суду Лондона у справі про борг Києва перед Москвою в розмірі 3 млрд доларів.

  Як повідомили у Міністерстві фінансів України, англійський суд надав Україні можливості представити свій захист в повному обсязі в суді першої інстанції, що є "визначною перемогою".

  "Одностайні висновки Апеляційного суду надають Україні можливість представити перед судом свою давно відстоювану позицію про те, що угоди стосовно єврооблігацій на суму 3 мільярди доларів США є нікчемними та не підлягають примусовому виконанню", – зазначила виконуюча обов’язки міністра фінансів Оксана Маркарова.

  Як відомо, 29 березня 2017 року Високий Суд Лондона зобов'язав Україну погасити єврооблігації на 3 млрд доларів і виплатити відсотки, але дозволив Україні подати апеляцію і призупинив своє рішення.

  Повідомлялося, що у грудні 2013 року президент Росії Володимир Путін і тодішній президент України Віктор Янукович домовилися про виділення кредиту в сумі 15 млрд доларів через розміщення українських цінних паперів. Облігації на 3 млрд доларів були розміщені на Ірландській фондовій біржі 20 грудня 2013 року і викуплені Росією.

  Теги : Путін Мінфін Янукович єврооблігації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів