Україна та США розділять $220 млн Лазаренка після укладення ним угоди – Луценко

  11 Жовтня, 2018 17:21
  За словами генпрокурора, однією з умов Лазаренка є закриття відносно нього кримінальних справ в Україні.

  Екс-прем'єр України Павло Лазаренко у жовтні має дати відповідь про свої умови укладення угоди зі слідством, яка дасть змогу поділити 220 млн доларів, що знаходяться під арештом.

  Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Укрінформ.

  Генпрокурор зазначив, що однією з умов Лазаренка укладення угоди зі слідством є закриття відносно нього економічних кримінальних справ в Україні.

  "Адвокати Лазаренка були в Генпрокуратурі. Вони цікавилися перспективою економічних справ тут. Їх перспектива очевидна. Строки давності давно минули, а, на скільки я розумію, це одна з умов Лазаренка для укладення угод з владою США про розподіл коштів, які, ймовірно, будуть конфісковані", – зазначив Луценко.

  Він розповів, що українська сторона заявила про свої претензії на відшкодування суми, яка у ході слідства була доведена, що має походження з України.

  "Як тільки Лазаренко скаже "так", Україна і Америка зустрінуться і приймуть рішення стосовно узгодження розподілу. Після цього нам доведеться підписати якісь документи, якими ми знімемо українські арешти. Зараз арешти на активах лежать американські і українські", – пояснив генпрокурор.

  Він уточнив, що наразі під арештом перебуває близько 220 млн доларів. Після укладення угоди Лазаренка зі слідством частина цієї суми має відійти США на оплату технічних витрат, а також виплати експертам і суддям. Частина коштів відійде Україні, ще частина – іншим п'ятьом країнам, у банках яких знаходяться заморожені кошти Лазаренка.

  Раніше повідомлялося, що США готували мирову угоду з Лазаренком.

  Теги : США Юрій Луценко Україна Лазаренко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів