Україна потребує закону, що покінчив би з рейдерством – екс-заступник голови КМДА

  10 Липня, 2016 14:25
  Ігор Ніконов заявив про необхідність якнайшвидшого прийняття зареєстрованого в Раді антирейдерського закону.

  Екс-перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов у розмові з журналістами заявив про необхідність прийняття в Україні закону, що покінчив би з рейдерством.

  За його словами, під загрозою рейдерського захоплення сьогодні опинився як великий, так і середній бізнес по всій території України, тому що рейдери не обходяться без допомоги чиновників різних рівнів – "Будь-реєстратор від Луганська до Львова може сьогодні за підробленими документами змінити у вашій компанії, незалежно від того, де вона зареєстрована, власника, директора, адреса, а потім переоформити електронні підписи рахунків ПДВ з метою переказу (крадіжки) його на підставні компанії".

  При цьому він наголосив: у ВР вже зареєстрований антирейдерський законопроект, "у якому є потрібні ініціативи, але не вистачає головного: виключення екстериторіального принципу перереєстрації компаній і майнових прав".

  "Важливо, щоб ВР поставила цей законопроект на голосування найближчим часом. Якщо негайно не вжити заходів, то і про залучення міжнародних інвесторів в розвиток економіки не може бути й мови", – підкреслив Ніконов.

  НагадаємоПашинський перешкоджав розслідуванню ситуації на Житомирській кондитерській фабриці.

  Теги : Верховна Рада КМДА рейдерське захоплення
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів