Україна підписала три угоди щодо посилення співпраці з НАТО

  22 Вересня, 2015 14:29
  Зокрема, Україна розширить співпрацю з Північноатлантичним альянсом в оборонній сфері.
  Фото з відкритих джерел

  Сьогодні, 22 вересня, в рамках візиту до Києва генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, Україна підписала три угоди про посилення співпраці з Альянсом.

  Про це повідомляє прес-служба президента України.

  Зокрема, міністр закордонних справ України Павло Клімкін та генсек НАТО підписали угоду про статус представництва Альянсу в Україні.

  Також Єнс Столтенберг підписав дорожню карту партнерства у сфері стратегічних комунікацій, від української сторони підпис під нею поставив секретар РНБО Олександр Турчинов.

  Крім того, першим заступником секретаря РНБО, головою Міжвідомчої комісії з політики воєнно-технічної співпраці та експортного контролю Олегом Гладковським та представником НАТО з оборонних інвестицій Ернестом Герольдом підписано спільну декларацію про посилення оборонно-технічної співпраці.

  Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг перебуває в Україні з офіційним дводенним візитом. Раніше він відвідав Львівську область, де взяв участь у відкритті міжнародних навчань "Україна-2015", а сьогодні брав участь в засіданні Ради національної безпеки та оборони України.

  Теги : РНБО НАТО співпраця Єнс Столтенберг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів