Україна отримала перший транш від МВФ за новою програмою

  21 Грудня, 2018 11:11
  В НБУ зазначають, що завдяки фінансовій допомозі міжнародні резерви України вперше з 2014 року зросли вище 20 млрд доларів.

  Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом на умовах програми Stand-By Arrangement (SBA), яку Рада директорів МВФ прийняв 18 грудня 2018 року.

  Про це йдеться в повідомленні Національного банку.

  Відзначається, що завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень (близько 1,4 млрд доларів) від Фонду міжнародні резерви України зросли до 20,1 млрд доларів станом на 21 грудня 2018 року.

  В НБУ наголошують,що це п'ятирічний максимум, оскільки останній раз такий рівень міжнародних резервів був зафіксований в січні 2014 року.

  За оцінками регулятора, завдяки отриманню фінансування від міжнародних партнерів – МВФ, Світового банку та Європейської комісії – Україна зможе завершити поточний рік з обсягом міжнародних резервів близько 20 млрд доларів, що перевищує останній прогноз НБУ, та підтримати їх на належному рівні в 2019 році.

  Нагадаємо, Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України на 14 місяців на загальну суму 3,9 млрд доларів.
  Теги : МВФ нбу транш фінансова допомога
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів