Україна не поверне РФ "борг Януковича" за жодних умов – ЗМІ

  22 Сiчня, 2017 15:56
  Росія не зможе відібрати закордонні українські активи за позовом про кредит Януковича, оскільки вони захищені держімунітетом.

  РФ не зможе присвоїти собі закордонні українські активи в рахунок сплати Києвом "боргу Януковича" – навіть якщо виграє відповідний розгляд у Високому суді Лондона.

  Про це пише DT.UA, зазначаючи, що Кремлю буде непросто знайти закордонні незахищені доктриною імунітету держави українські активи – "За загальним правилом, для того, щоб виконати рішення іноземного суду на території іншої країни, спочатку треба пройти процедуру визнання такого рішення й лише потім накласти стягнення на активи відповідача. Але держактиви захищено доктриною імунітету держави. Тому для виконання рішення позивачеві необхідно буде знайти майно України, яке не було б захищене імунітетом, що є дуже складним завданням".

  При цьому наголошується, що за інформацією Мінфіну, нечисленні українські активи за кордоном були захищені ще рік тому.

  Крім того, підкреслюється: РФ не зможе також розраховувати на одержання стягнення в рамках одного виконавчого провадження, ініційованого в одній юрисдикції – "Доведеться розпочати сотні таких процесів, що забере роки, якщо не десятиліття. Тим більше, що у разі, якщо майно, на яке можна накласти стягнення, відсутнє, то змусити державу виконати рішення юридичним шляхом практично неможливо".

  Як відомоПорошенко може не закрити російську фабрику Roshen.

  Теги : Росія Україна "борг Януковича"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів