Україна не має європейського майбутнього через Порошенка – європейський експерт

  9 Сiчня, 2018 14:38
  За словами європейського експерта Ґресселя, чинна влада не має підтримки ЄС, оскільки копіює методи Януковича.

  Україна не має європейського майбутнього за чинної влади.

  Про це  у коментарі аналітичному центру European Council on Foreign Relations заявив експерт Ґустав Ґрессель, зауваживши: самозбагачення українських політиків, які прикриваються статусом "проєвропейськості", дискредитує сам ЄС, "зменшує його вплив та зриває процес реформ в Україні".

  Крім того, коментуючи конфлікт влади з Михайлом Саакашвілі, Ґрессель заявив про наявність ознак згортання президентом Порошенком "прогресу в царині верховенства права та розподілу державної влади, якого вдалося досягнути після Революції Гідності" – "Якщо так триватиме, Україна знову стане квазіавторитарною клептократією, в якій кілька очільників використовують силу державного апарату для просування власних інтересів".

  При цьому він наголошує: недопущення цього можливо досягнути за рахунок точкових арештів рахунків корумпованих членів української влади, "що надіслало б дуже чіткий сигнал напередодні президентських та парламентських виборів-2019 – самозвані "проєвропейські" українські еліти не мають підтримки Європи".

  "Загроза переобранню та збереженню влади Порошенком, може бути єдиною мовою, як він розуміє. Адміністрація Порошенка все більше перетворює нову Україну на дзеркальну копію старої. Європейські лідери не повинні дозволяти використовувати себе як фіговий листок, яким прикривається такий регрес України", – резюмує Ґрессель.

  Нагадаємо, Антикорупційний суд запрацює лише тоді, коли ця влада піде геть.

  Теги : Порошенко Саакашвілі Янукович вибори ЄС революція Гідності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів