Україна набуде статусу партнера НАТО з розширеними можливостями

  9 Липня, 2016 19:42
  Набуття Україною нового статусу в стосунках з НАТО потребує проведення реформ в рамках Стратегічного оборонного бюлетеня.

  Петро Порошенко під час спільної з Генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом прес-конференції заявив  про досягнуту домовленість, яка призведе до набуття Україною нового статусу в стосунках з Альянсом.

  "Сьогодні ми ухвалили рішення розширити особливе партнерство України та НАТО. Ми домовилися запустити процес, який дозволить Україні отримати статус партнера з розширеними можливостями. Це потребує проведення реформ, узгоджених з НАТО в рамках Стратегічного оборонного бюлетеня", – йдеться в заяві.

  Своєю чергою, Столтенберг заявив про затвердження Альянсом нового Комплексного пакету допомоги для України для реформування оборонного сектору – "На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування".

  При цьому він наголосив, що Україна вже здійснила низку реформ, необхідних для відповідності стандартам НАТО, проте подальше здійснення залишається дуже важливим.

  Нагадаємолідери НАТО визначились зі спільною позицією щодо РФ, яка полягатиме у стримуванні та веденні діалогу.

  Теги : Порошенко НАТО Україна Столтенберг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів