Україна може не отримати безвізовий режим з ЄС через невиконання антикорупційних вимог

  5 Сiчня, 2016 13:49
  Затягування зі створенням Нацагентства з запобігання корупції може стати перешкодою впровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

  Затягування зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції ставить під загрозу впровадження безвізового режиму України з Євроcоюзом.

  Про це заявив виконавчий директор "Transparency International Україна" Олексій Хмара.

  "Україна взяла на себе добровільне зобов'язання до кінця першого кварталу цього року створити агентство і показати, що воно працює. Тільки тоді європейські інституції, які ще мають ратифікувати безвізовий режим з Україною, проголосують безпроблемно. Тобто в будь-який момент європейці можуть відмовитися від своїх слів про безвізовий режим на підставі того, що Україна теж відмовилася від своїх зобов'язань і не реформувала антикорупційну інституцію", – йдеться в заяві.

  Як відомо, у березні уряд ухвалив рішення створити Національне агентство з питань запобігання корупції, головна його функція якого полягатиме в перевірці доходів державних службовців, для чого до кінця року запровадять електронну форму декларування майна чиновниками.

  Теги : безвізовий режим Україна Transparency International нацагенство із запобігання корупції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів