Україна має узаконити громадянську блокаду Криму – Геращенко

  21 Вересня, 2015 14:31
  Повинна вибудуватись державна політика щодо економічної блокади Криму.
  Фото з відкритих джерел

  Україна на державному рівні повинна узаконити дії громадянських активістів, які блокують пересування вантажівок із продуктами до окупованого Криму.

  Про це заявив нардеп Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  Він наголосив, що акція "Громадянська блокада Криму" – це відповідь українських патріотів і кримсько-татарському народу "на звірства російського окупаційного режиму в Криму". Також це відповідь на постійні порушення Росією всіх можливих домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

  На думку Геращенка, Україна повинна забезпечити активістам контроль за дотриманням режиму часткової економічної блокади, щоб потім не виникали звинувачення в корупції при перетині кордону з окупованого Криму.

  "У Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради є всі необхідні законні важелі влади для того, щоб вибудувати державну політику стосовно економічної блокади Криму з урахуванням всіх можливих наслідків та протидій з боку окупанта і агресора - Російської Федерації", – зазначив нардеп.

  Як повідомлялось, вчора поблизу адміністративного кордону між Херсонською областю та Кримом почалась акція блокади пропуску вантажів на анексований півострів. Три пункти пропуску повністю заблоковані. За перший день акції до Криму не пропустили близько 230 вантажівок з товарами. 

  Теги : Крим Антон Геращенко блокада Громадянська блокада Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів