Україна має скласти правила перебування ЗМІ на окупованих територіях - віце-прем'єр

  22 Травня, 2016 12:07
  Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про необхідність формування стратегії висвітлення ЗМІ ситуації на окупованих територіях.

  Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про необхідність формування стратегії висвітлення ЗМІ ситуації на окупованих територіях.

  Про це повідомляють ЗМІ, зазначаючи, що свою заяву Климпуш-Цинцадзе висловила у зв'язку з публікацією сайтом "Миротворець" списків представників ЗМІ, які отримали акредитацію у бойовиків.

  "Ми з боку держави повинні вибачитися перед журналістами, які відповідально і об'єктивно висвітлюють там події. Але з моменту скандалу з публікацією списків чіткіше говорити про правила держави, як ми бачимо, правила освітлення ситуації на цій території", - йдеться в заяві.

  При цьому Климпуш-Цинцадзе зазначила, що "отримувала сигнали стурбованості з приводу цієї ситуації від міжнародних партнерів України і світових ЗМІ", висловивши разом з тим надію, що європейські та світові партнери України "зрозуміють і приймуть єдині правила перебування ЗМІ в окупованому Донбасі".

  Як відомо, Ян Томбінський заявив, що ситуація з "Миротворцем" може мати негативні наслідки для України.

  Теги : АТО ЗМІ Климпуш-Цинцадзе миротворець
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів