Україна має до літа отримати безвізовий режим – глава МЗС Литви

  19 Квiтня, 2016 08:18
  На думку Лінкявічуса, немає ні моральних, ні законних підстав для зупинки або ускладнення процесу візової лібералізації для України.

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус висловив сподівання, що Україна отримає безвізовий режим до літа цього року, повідомляє "Радіо Свобода".

  Він зазначив, що невдовзі Європейська комісія має передати в Європарламент пакет законодавчих актів щодо скасування віз для українців на короткострокові подорожі в країни Шенгену.

  За словами Лінкявічуса, Україна виконала всі свої зобов’язання для візової лібералізації й тепер свою частку роботи в цьомі напрямі має зробити Європейський Союз. На його думку, немає ні моральних, ні законних підстав для зупинки або ускладнення процесу надання Україні безвізового режиму.

  "Грузії та Україні було нелегко виконати всі ті вимоги, що для цього потрібні. Вони це зробили. Тепер ми мусимо імплементувати те, що самі вирішили", – сказав глава МЗС Литви.

  Як повідомлялося раніше, в угодах про візову лібералізацію з Україною, Туреччиною та Грузією може міститися пункт про відтермінування у разі невиконання ними закріплених раніше домовленостей.

  Теги : безвізовий режим литва ЄС лінкявічюс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів