Україна і США хочуть посилити співпрацю з пошуку вкрадених коштів

  13 Листопада, 2015 15:35
  Президент Петро Порошенко та міністр фінансів США обговорили перспективи співпраці.
  Під час зустрічі
  Фото: president.gov.ua
  Під час зустрічі

  Україна та США мають намір посилити співпрацю в розкритті фінансових розкрадань, що стались в Україні.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Петра Порошенка за результатами зустрічі з міністром фінансів США Джейкобом Лью.

  Сторони обговорили хід реформ в Україні, зокрема, податкової реформи та у сфері боротьби з корупцією, а також посилення співпраці з пошуку вкрадених в Україні коштів. Порошенко також наголосив на важливості співпраці та координації дій у процесі деолігархізації України.

  Крім того, президент поінформував американського міністра про ситуацію на Донбасі, зокрема про посилення обстрілів українських позицій. У свою чергу, Лью зазначив, що США наполягають на необхідності повного втілення в життя "мінських домовленостей".

  Він також вказав на значний прогрес, якого вже вдалось досягти у реформуванні України, і наголосив на важливості міжнародних зусиль для залучення мультинаціональної підтримки українських реформ.

  Співрозмовники скоординували позиції напередодні саміту "Великої двадцятки" в Туреччині, куди міністр фінансів США вирушить по завершенню візиту в Україну.

  Як відомо, Лью під час свого візиту в Україну (13-14 листопада) обговорить з українською владою умови надання державних гарантій під 1 млрд доларів.
  Теги : США Україна Петро Порошенко співпраця
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів