Україна і Румунія узгодили скасування оплати за оформлення віз

  6 Травня, 2016 21:06
  Громадяни обох країн зможуть отримувати дозволи на в'їзд і перебування терміном понад 90 днів безкоштовно

  У п'ятницю, 6 травня, в смт Солотвино Закарпатської області голови МЗС України та Румунії Павло Клімкін і Лазар Команеску підписали угоду про скасування оплати за оформлення довгострокових віз.

  Про це інформує прес-служба МЗС України.

  "Міністри підписали угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довгострокових (національних) віз, завдяки якому українці та румуни зможуть безкоштовно отримувати дозволи на в'їзд і перебування терміном понад 90 днів", – йдеться у повідомленні.

  В ході зустрічі обговорювалися питання транскордонного і регіонального співробітництва, розвитку інфраструктури українсько-румунського державного кордону, вирішення освітніх і культурних проблем української національної меншини в Румунії та румунів в Україні.

  Також було розглянуто шляхи реалізації двосторонньої угоди про спільне патрулювання держкордону, підписаної під час візиту президента України в Румунію наприкінці квітня.

  Крім того, сьогодні в смт Солотвино почало роботу консульство Румунії. У церемонії урочистого відкриття взяв участь голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

  Теги : угода Румунія кордон консульство Павло Клімкін співпраця візи закарпаття Лазар Команеску
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів