Україна і НАТО підписали угоди про реалізацію трастових фондів

  21 Вересня, 2015 21:01
  Імплементаційні угоди підписав і. о. глави місії України при НАТО Єгор Божко і генеральний менеджер Агентства НАТО з підтримки та поставок Майкл Лайден.

  Україна і НАТО підписали імплементаційні угоди про початок практичної реалізації трастових фондів.

  Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України.

  "Підписання угод завершило процес створення в Україні нормативно-правової бази для реалізації практичних проектів в рамках трастових фондів НАТО на підтримку України", - йдеться в повідомленні.

  Від української сторони імплементаційні угоди підписав і. о. глави місії України при НАТО Єгор Божко, а з боку НАТО - генеральний менеджер Агентства НАТО з підтримки та поставок Майкл Лайден.

  "Підписані угоди стосуються реалізації двох трастових фондів: 1) з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців та 2) з реформування систем логістики та стандартизації Збройних сил України", - інформує МЗС.

  Завданням трастового фонду з реформування систем логістики та стандартизації є надання підтримки у вдосконаленні логістичних можливостей ЗСУ, інформаційних систем, організаційних структур і процесів у відповідності зі стандартами НАТО.

  Трастовий фонд з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців спрямований на надання допомоги Україні у фізичній реабілітації (у тому числі протезуванні) військовослужбовців, поранених в ході проведення АТО, а також створення в Україні відповідної системи.

  Нагадаємо, сьогодні Генсек НАТО прибув до Львова.

  Теги : НАТО
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів