Україна готує ще один міжнародний позов проти Росії

  18 Липня, 2015 09:07
  На початку осені українська сторона планує подати позов проти Російської Федерації до Європейського суду з прав людини.

  Заступник міністра юстиції України Антон Янчук заявив, що у вересні офіційний Київ підготує і подасть проти Росії ще один позов за фактами порушення Конвенції з прав людини, які не охоплено попередніми судовими позовами.

  Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

  Заяву Янчук зробив під час зустрічі з представниками Європейської служби зовнішньої діяльності з обговорення наслідків незаконної окупації частини території України.

  Водночас, українська сторона веде переговори з Росією щодо тлумачення частини конвенцій ООН, де Москва визнає юрисдикцію відповідного арбітражу.

  "Крім того, ми збираємося почати такі переговори щодо інших міжнародних договорів, де Російська Федерація визнає юрисдикцію міжнародних судів та арбітражних інститутів. У результаті ми використовуємо більшість інструментів врегулювання міжнародних суперечок України і Російської Федерації щодо окупації АР Крим, організації та фінансування конфлікту в Донбасі", - підкреслив Янчук.

  Нагадаємо, Україна подала до Європейського суду з прав людини вже три позови проти Росії. Першу справу - ще у березні 2014 року під час анексії Криму.
  Теги : Росія Мін’юст Антон Янчук судовий позов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів