Україна через борги належить тепер міжнародним корпораціям – політолог

  8 Листопада, 2018 10:50
  Руслан Бортник вважає, що Україна буде продовжувати нарощувати борги, поки при владі будуть керовані ззовні люди.

  Політолог Руслан Бортник вважає, що міжнародні корпорації де-факто купили України за борги. У коментарі для golos ua політолог зазначив, що Україна буде продовжувати нарощувати борги, поки при владі будуть керовані ззовні люди.

  "Вони залишаться вічним якорем, який буде прив'язувати Україну і робити її залежною від зовнішніх гравців. Перші візити новий президент і прем'єр будуть змушені робити не в Брюссель і не в Вашингтон, а в офіси міжнародних корпорацій, які де-факто купили України за борги", – пояснив Бортник.

  На його думку, єдиний вихід з цієї ситуації – відмова від боргів. Політолог додав, якщо провести секвестр боргів, то з нинішніх запозичень у нас залишиться близько 60 відсотків.

  "У неконкурентних умовах нам просто вставляють пальці в двері, затискають їх, змушуючи влазити в борги, вимагаючи натомість політичних поступок. Від них необхідно набиратися сміливості відмовлятися. Тобто, подавати до міжнародних судів і припиняти виплати за міжнародними боргами", – розповів Бортник.

  Нагадаємо, професор, доктор економічних наук Ігор Бураковський заявив, що більше половини зовнішнього боргу України становлять приватні запозичення.

  Теги : борги Руслан Бортник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів