У зверненні Порошенка щодо змін в Конституцію багато брехні - нардеп

  1 Вересня, 2015 19:58
  Депутат прокоментував деякі твердження президента у його зверненні до народу.
  Фото з відкритих джерел

  Президент Петро Порошенко у своєму вчорашньому зверненні до народу з приводу подій під Верховною Радою та схвалених змін до Конституції сказав багато неправди.

  Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат, один з лідерів "УКРОПу" Віталій Купрій.

  Перше неправдиве твердження, за словами нардепа, - це заява Порошенка про те, що відбулось громадське обговорення змін до Конституції. Фактичного обговорення не було ані в стінах Ради, ані в суспільстві у вигляді референдуму – "взагалі ніякого обговорення не було", пише депутат.

  Також президент казав, що готовий поділитися своїми повноваженнями. Однак фактично цього не відбувається.

  "Він отримує безпрецедентне право, якого не мав навіть Янукович, – право зупинити повноваження будь-якої ради, будь-якого голови ради і через кишеньковий Конституційний Суд їх потім взагалі ліквідувати" – заявляє Купрій.

  За його словами, наразі йде посилення президентської влади через так званих префектів, які перетворюються в прокуратуру старого зразка, де прокурор міг зупинити дію нормативного акту місцевої ради шляхом внесення протесту. Саме цей корупційний механізм надається зараз префекту для боротьби за грошові потоки, майно і землю громади – зазначив депутат. 

  Теги : звернення Петро Порошенко зміни до конституції брехня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів