У Зеленського обіцяють вплинути на схему "Роттердам+" задля зниження тарифів

  22 Квiтня, 2019 17:39
  У команді лідера президентських виборів зазначили, що зниження корупційної складової дасть змогу знизити, у тому числі, і тарифи.

  Політичний консультант і експерт з внутрішньополітичних питань у команді Володимира Зеленського Дмитро Разумков прокоментував можливості лідера президентських перегонів у сфері тарифної політики.

  Про це він розповів у ефірі ICTV.

  Разумков зазначив, що тарифи не є сферою відповідальності президента, однак Зеленський може вплинути на так звану схему "Роттердам+" – методику формування ціни на вугілля під час виробництва електроенергії теплових електростанцій в Україні.

  "Насправді це не прерогатива президента, хоча, знову ж таки, якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів, у тому числі так званий злощасний "Роттердам+", то позиція президента багато у чому може вплинути на ці процеси. Зниження корупційної складової я думаю, що дасть змогу знизити, у тому числі, і тарифи", – підкреслив Разумков.

  Нагадаємо, раніше у команді Володимира Зеленського розповіли, скільки новому президенту треба часу на виконання обіцянок.

  Теги : тарифи Володимир Зеленський Роттердам+ Дмитро Разумков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів