У ВР назвали строки прийняття закону про утворення Антикорупційного суду

  12 Червня, 2018 17:48
  У парламенті відзначають, що цей закон невеликий і вноситься відповідно до Конституції президентом України.

  Для створення Вищого антикорупційного суду потрібен відповідний закон, який вноситься у парламент президентом України, і який можуть прийняти в найближчий час.

  Про це УНН повідомив народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

  "Нещодавно парламент прийняв закон про Вищий антикорупційний суд, але відповідно до Конституції України потрібно внести ще додатковий закон саме про створення цього суду. Це формальність, але вона повинна бути. Цей закон невеликий і вноситься відповідно до Конституції президентом України. Ніяких дискусій не може бути – буквально дві строчки: "утворити АКС", – розповів Алєксєєв.

  Нардеп додав, що якщо цей законопроект до кінця цього тижня буде поданий президентом України до парламенту, то вже на наступному пленарному тижні профільний комітет зможе розглянути його на своєму засіданні.

  "Відповідно до закону про регламент – закон який містить менше, ніж 150 статей, може прийматися одним голосуванням за основу і в цілому. Тобто, непотрібно проходити перше та друге читання. Він буде визначений президентом як невідкладний і відповідно прийнятий за основу і в цілому", – резюмував Алєксєєв.

  Нагадаємо, раніше народний депутат Мустафа Найєм заявляв, що аби Вищий антикорупційний суд почав функціонувати, ухваленого 7 червня Верховною Радою закону №7440 замало.

  Теги : закон Петро Порошенко Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів