У тиску на свободу слова Попова звинуватила "Народний фронт"

  3 Серпня, 2016 17:13
  Представники цієї політичної сили розпалювали ненависть до журналістів.

  Заступник міністра інформполітики Тетяна Попова, яка написала заяву на звільнення, звинуватила у тиску на журналістів народних депутатів Антона Геращенка, Андрія Тетерука та Дмитра Тимчука. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу "112 Україна".

  За словами Попової, вона хотіла звільнитись ще у травні після конфлікту з "Миротворцем", до якого причетні названі вище депутати з "Народного фронту", але міністр Юрій Стець вмовив її залишитись до серпня.

  "Перший раз я принесла заяву на звільнення ще в травні, і тоді Стець попросив мене не подавати у відставку хоча б до серпня. Ще того разу це була ситуація з "Миротворцем", я вважаю вони вчинили неправильно, виклавши дані журналістів. І по-друге, почалася кампанія з розгойдування ненависті до журналістів і до мене, погрози. Ми подавали заяви в поліцію, безрезультатно. Потім була заклеювання скла в авто "Радіо Свободи", коли вони знімали у МВС. Такі речі не дозволяють мені залишатися", - заявила чиновниця.

  Нагадаємо, що під час інциденту з публікацією на "Миротворці" списку журналістів, які отримували акредитацію в "ДНР" та "ЛНР", Попова виступили на захист журналістів. Після цього в сторону чиновниці почали звучати погрози, які змусили звернутися до поліції.

  Теги : Дмитро Тимчук Антон Геращенко Юрій Стець Народний Фронт Міністерство інформполітики Андрій Тетерук Тетяна Попова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів