У Сюмар є конфлікт інтересів на посаді голови комітету зі свободи слова – суд

  12 Жовтня, 2018 12:17
  В окружному адміністративному суді зазначили, що є всі підстави говорити про конфлікт інтересів та заангажованість дій Сюмар.

  Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними дії голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар щодо втручання в діяльність органів прокуратури та досудового слідства Національної поліції.

  Члени комітету з питань свободи слова продемонстрували упередженість і заангажованість у справі про нібито перешкоджання охороною Віктора Медведчука розслідування журналістів програми "Схеми", повідомили в прес-службі громадського руху "Український вибір - Право народу".

  В "Українському виборі" відзначили, що раніше журналісти проводили відеозйомку Медведчука і його сім'ї, зневажаючи гарантоване Конституцією право на недоторканність приватного життя.

  В організації вважають, що члени комітету проігнорували реальні обставини справи, а також той факт, що відомості про вчинення злочинних дій журналістами "Схем" внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 182 Кримінального кодексу України "Порушення недоторканності приватного життя".

  Водночас, Сюмар назвала неприкритий тиск на органи досудового слідства "закликом" провести швидке і результативне розслідування.

  "Це далеко не єдиний приклад маніпуляцій і спекуляцій з боку глави комітету з питань свободи слова. Так, 27 вересня на засідання суду пані Сюмар не з'явилася, але через кілька годин вибухнула гнівною постом в Facebook, пообіцявши, що на наступне засідання комітету запросить Нацполіцію з черговим звітом про розслідування по Медведчуку і його охоронцям. У зв'язку з цим є всі підстави говорити про конфлікт інтересів, про заангажованість і політичну вмотивованість дій пані Сюмар", – повідомили в "Українському виборі".

  Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав на закритому позачерговому засіданні законопроект, яким передбачено штрафи для ЗМІ за публікацію фейкових новин і заперечення агресії Росії.

  Теги : Верховна Рада Медведчук вікторія сюмар український вибір
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів