У США почали перевірку причетності Порошенка до розкрадань фіндопомоги – адвокат

  20 Серпня, 2018 10:48
  Досудова перевірка триватиме 25-60 днів, після чого матеріали повернуться до суду для розгляду справи по суті.

  Президент України Петро Порошенко може стати об'єктом для розслідування США про розкрадання коштів, виділених американським урядом і Міжнародним валютним фондом (МВФ) для підтримки країн, в яких зароджується демократія.

  Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив адвокат Андрій Смирнов з посиланням на джерело, яке взимку повідомило йому про відпочинок Порошенка на Мальдівах.

  "Федеральний суд у Вашингтоні передав на досудову перевірку і верифікацію фінансову спеціальну документацію щодо осіб, причетних до розкрадання державних коштів США, і що організували злочинний трафік коштів, виведених через фіктивні державні програми підтримки... Організаторами проходять з боку України – Петро Олексійович Порошенко, з боку Республіки Молдова – Володимир Георгійович Плахотнюк", – зазначив адвокат.

  За його словами, оскільки у Порошенка є вид на проживання у Швейцарії, а у Плахотнюка – румунський та російський паспорти, до справи підключили і Федеральне бюро розслідувань (ФБР).

  "Перевірка займе від 25-60 днів за федеральним законодавством, після чого матеріали повернуть до суду, і почнеться розгляд по суті. Якщо коротко. Молдова як еміграційна зона для президента – теж відпадає. Вброс це чи не вброс, покаже час", – додав Смирнов.

  Нагадаємо, політик Михайло Саакашвілі заявляв, що скоро ФБР займеться Порошенко і "іншими", хто краде американські гроші.

  Теги : США Порошенко розкрадання ФБР
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів