У Слов’янську депутат виступав у міськраді в формі Всевеликого Війська Донського

  12 Жовтня, 2018 10:57
  Раніше депутат від "Опоблоку" брав участь у похоронах терористів під крики "Слава героям Донбасу!" і "Росія!".

  Депутат слов’янської міськради від "Опоблоку" Віктор Винниченко виступав в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, структури яка бере участь у війні проти України. Про це повідомив журналіст Віталій Овчаренко на Facebook, зазначивши, що депутат брав участь у похоронах терористів під крики "Слава героям Донбасу!" і "Росія!".

  "Коли росіяни говорять, що "Можем повторить" – будьте впевнені. За першої ж можливості – вони повторять 2014 рік. На фото: депутат слов'янської міської ради від "Опоблоку" Винниченко Віктор у формі Всевеликого Війська Донського – структури, яка бере участь у війні проти України", – написав журналіст.

  Крім того, до свого посту він додав посилання на відео, на якому депутат присутній на похоронах російських терористів.

  У поясненні до відео сказано, що депутат 7 скликання слов'янської міськради Віктор Винниченко на похоронах російських терористів в 2014 році у формі російського козака йде за труною під крики "Слава героям Донбасу!" і "Росія!".  Нагадаємо, в Ізмаїльському районі на території аграрно-рибогосподарського кооперативу "Придунайська нива", який очолює депутат Одеської обласної ради від "Опозиційного блоку" Анатолій Чередниченко, виявили велику плантацію конопель.

  Теги : Опозиційний блок слов'янськ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів