У сільраді Коцюбинського роздають газету "Чому я за Петра Порошенка", у БПП відхрещуються

  11 Сiчня, 2019 20:13
  У БПП від газети відхрестилися, заявивши, що її могла видати "одна з ініціативних груп".

  У селищній раді Коцюбинського Київської області людям роздають газету "Чому я за Петра Порошенка" від "#КомандаПорошенка". У БПП від газети відхрестилися.

  Про це йдеться у статті "Томос у сузір’ї Терезів: що пророкує Філарету та Гоголю "#Команда Порошенка" громадського руху ЧЕСНО.

  Зокрема, на першій шпальті газети – портрет президента Петра Порошенка, усередині – стаття про Томос, а на звороті – астрополітичний гороскоп, де для Терезів, біля фото Порошенка, пророкують успіхи й перемоги над недругами у 2019 році.

  Зазначається, що у "БПП" від газети відхрестилися: "До партії ця газета не має стосунку", – прокоментував Максим Саврасов, керівник секретаріату "БПП "Солідарність".

  За словами Саврасова, газету могла видати "одна з ініціативних груп".

  Він також не зміг дати і координати астролога, який склав політичний прогноз на 2019 рік.

  Як повідомляється, у виданні не зазначено його накладу, друкарні та відповідального за випуск, що є порушенням ст. 32 закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу)".

  У Коцюбинській селищній раді активістам також відмовилися пояснити, хто приніс до приймальні ці газети.

  Крім того в газеті, виданій "#Командою Порошенка" на підтримку гаранта, йому віщують перемогу: "...недруги будуть переможені".

  Нагадаємо, раніше політолог Андрій Золотарьов заявив, що чинний президент Петро Порошенко поїхав у Томос-тур, щоб приховати масштабні фальсифікації з приводу псевдозростання його рейтингу під час виборчої кампанії.

  Теги : БПП Петро Порошенко коцюбинське Максим Саврасов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів