У СБУ відповіли Авакову на закиди щодо "Інтера"

  31 Серпня, 2016 19:55
  Спецслужба запевнила очільника МВС, що сумлінно виконує свої професійні обов’язки.

  Служба безпеки України відреагувала на звинувачення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в бездіяльності у справі телеканалу "Інтер", який веде антиукраїнську пропаганду.

  Зокрема, речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook розмістила коментар, в якому запевнила главу МВС у сумлінному виконанні спецслужбою своїх професійних обов’язків.

  Вона зазначила, що наведені Аваковим обставини не є новиною для СБУ, оскільки впродовж 2016 року досліджуються діяння колишнього креативного продюсера програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" Марії Столярової.

  Наразі здійснюється лінгвістично-психологічне дослідження телевізійних сюжетів, відеоматеріалів та інших джерел інформації з її виступами та коментарями.

  Гітлянська додала, що за наявності достатніх даних щодо обґрунтованої підозри цієї громадянки будуть прийняті відповідні процесуальні рішення.

  Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков розкритикував СБУ за бездіяльність у справі телеканалу "Інтер". Водночас міністр жодним чином не відреагував на бездіяльність поліції під час "затримання" мажорів у Миколаєві.

  Теги : СБУ Арсен Аваков Інтер Миколаїв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів