У "Самопомочі" наполягають на відставці Авакова та Шокіна

  18 Червня, 2015 16:52
  Фракція виступає за максимальне оновлення силових структур.

  Услід за очільником СБУ Валентином Наливайченком - облишити свої посади повинні і генпрокурор Віктор Шокін та глава МВС Арсен Аваков.

  Так вважають в партії "Самопоміч", відповідну заяву поширила її прес-служба.

  Згідно з нею, фракція стоїть на своєму – вона проти генпрокурора Віктора Шокіна. На їхню думку, людина, яка виросла в системі радянізованої прокуратури, не здатна її реформувати та побудувати нову.

  Так само "Самопоміч" проти очільника МВС Арсена Авакова. Вони вважають, що їхні партнери з коаліції не розуміють помилку цих призначень. Їхня фракція виступає за максимальне оновлення силових структур. 

  Також вони розповіли в заяві, що після чуток про ймовірну відставку Наливайченка, фракція "Самопоміч" виявилась єдиною, яка провела відверту розмову з очільником спецвідомства.

  За їхніми словами, Наливайченко погодився, що ситуація у вітчизняних правоохоронних органах - критична. Він попрохав підтримати його відставку, адже не бажав загострювати протистояння між різними гілками влади.

  Як відомо, депутати Верховної Ради підтримали проект постанови президента про звільнення Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.

  Теги : Арсен Аваков Валентин Наливайченко відставка заява Самопоміч Віктор Шокін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів