У Саакашвілі заявили, що за політиком у Польщі незаконно стежать спецслужби

  8 Вересня, 2017 19:11
  Представники політсили Саакашвілі застерігають, що такі дії української влади можуть спричинити міжнародний скандал.

  У партії "Рух нових сил" заявляють, що українські спецслужби будуть здійснювати незаконні оперативно-розшукові слідчі дії на території Польщі, стежачи за лідером політсили Михайлом Саакашвілі та його прибічниками.

  Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті "Руху нових сил".

  У політсилі стверджують, що мають інформацію про те, кого із представників Державної прикордонної служби України можуть задіяти для незаконного стеження за активістами партії та Саакашвілі в Польщі, а також під час перетину українського кордону.

  Представники "Руху нових сил" наголошують, що такі дії є грубим порушенням, яке може призвести до тяжких наслідків для відносин із Польщею й спричинити міжнародний скандал, адже буде порушено міжнародне право.

  "Якщо наші оперативники будуть діяти без відповідних угод на території іншої суверенної держави. Це грубе порушення міжнародного законодавства", – зауважують у політсилі.

  Нагадаємо, Державна прикордонна служба України має намір 10 вересня – у день приїзду Михайла Саакашвілі – обмежити роботу представників медіа в пункті пропуску "Краковець".

  Теги : Польща Саакашвілі Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів