У разі зриву виборів у "ЛДНР" Росія зміцнюватиме тамтешню державність - ЗМІ

  13 Березня, 2016 12:20
  ЗМІ повідомляють, що у разі, якщо вибори в "ЛДНР" не відбудуться, Росія будуватие там "український Карабах".
  Фото з відкритих джерел

  У разі зриву виборів в ОРДЛО Кремль будуватиме "український Карабах" і зміцнюватиме тамтешню державність.

  Про це у своїй статті для DT.UA пише Сергій Рахманін.

  "Права власності на всі активи, які становлять цінність і розміщені на неконтрольованих територіях, перейдуть до рук російського капіталу. З урахуванням інтересів місцевих "вождів", що спочатку приймуть рішення про їх "націоналізацію", - йдеться у статті.

  Наголошується: в економіку ОРДЛО Москва вливатиме рівно стільки, скільки необхідно для її підтримки, а сьогодні Росія витрачає на дві бунтівні території понад 1 млрд доларів на рік.

  Підкреслюється: "У разі зриву виборів і краху мінського процесу планується тотальний перехід на рубль і вибудовування патронованої Москвою економіки під керівництвом приїжджих спеців".

  Крім того, зазначається: "Розкидатися ярдами" нинішня Росія дозволити собі не може. "Тому "махновщину" планують викорчовувати з економічної складової і, звісно, з військової. Буде взято курс на максимальну заміну "відпускників" місцевими бійцями, яких остаточно зженуть у 2 армійських корпуси".

  При цьому, за словами автора статті, "лінія розмежування залишиться колишньою", а Захід, який не бажає краху мінського процесу, але теоретично до нього готовий, "наполягатиме на максимальному виконанні відповідних угод від 19 вересня 2014-го, але, очевидно, порушить питання розширення буферної зони".

  Нагадаємо, ЗМІ повідомляють, що Порошенко розглядає можливість проведення референдуму щодо автономії "ЛДНР".

  Теги : Росія ДНР ЛНР ЄС Україна вибори на донбасі
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів