Кримські татари висунули вимоги, щодо нового контракту на постачання електрики до Криму

  13 Грудня, 2015 10:34
  Джемілєв назвав умови кримських татар, після виконання яких вони погодяться на укладення нового контракту на поставку електроенергію з України до Криму.
  Фото з відкритих джерел

  Народний депутат Мустафа Джемілєв заявив, що Петро Порошенко погодився з умовами кримських татар про продовження контракту на поставку електроенергії на окупований Росією півострів, який закінчується 31 грудня.

  "Я говорив, що пролонгація контракту можлива тільки за умови дотримання низки умов. По-перше, цей документ повинен підписуватися не між держпідприємствами Росії і України, а тим більше — не з участю особи, яка у нас знаходиться в розшуку (керівник "націоналізованого" окупаційною владою "Крименерго" Віктор Плакіда), а між відповідними міністерствами. По-друге, в цьому договорі Крим має називатися не "Кримським федеральним округом", а Автономною республікою Крим і в дужках — тимчасово окупованій РФ територією України", - йдеться в заяві.

  Джемілєв додав: ще однією умовою кримських татар, яку підтримав Порошенко, є звільнення окупантами політичних в'язнів, припинення переслідування і розшук всіх зниклих, викрадених активістів, гарантії демократичних свобод.

  "От якщо ці умови будуть виконані, тоді можна підписувати", — наголосив Джемілєв.

  За його словами, крім підтримки вимог, Президент також погодився з тим, що у разі їх невиконання постачання електроенергії на півострів буде припинене.

  Нагадаємо, раніше лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Україна постачатиме електроенергію до Криму лише 2 тижні.

  Теги : Крим електроенергія Порошенко Мустафа Джемілєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів