У Раді змова Клюєва та керівництва "Народного Фронту", - Лещенко

  29 Травня, 2015 13:50
  Народний депутат зафіксував тісні взаємозв’язки між парламентарями з "Опозиційного блоку" та його колегами з "Народного Фронту".
  Фото: tedxknu.com.ua

  Змова колишнього соратника Януковича могла виникнути з одним з лідерів НФ – Миколою Мартиненком.

  Про це нардеп від БПП Сергій Лещенко повідомив у своєму блозі на "Українській правді".

  Основну проблему Лещенко вбачає в регламентному комітеті Ради, який не отримав повноцінного керівника. На засіданнях комітету розглядають важливе питання про винесення на пленарне засідання запита прокуратури про зняття недоторканності з Сергія Клюєва, але це питання постійно відкладають.

  Лещенко розповів, що людиною, яка півроку виконує обов’язки керівника комітету, є "фронтівець" Павло Пинзеник, якого пов’язують з Миколою Мартиненком. Пинзеник на думку нардепа блокує погодження подання про зняття недоторканності з Клюєва, пустивши його в багатогодинні обговорення. На думку, колишнього журналіста, Пинзеник підлаштувався під Клюєва, який не планує позбавлятись недоторканності.

  Лещенко заявив, що Клюєв веде гру, змусивши членів регламентного комітету стати органами дізнання, слідством та судом, хоча це й не входить в їх обов’язки. Цим Клюєв намагається суттєво затягнути процес. Інші члени комітету також не хочуть голосувати по "питанню Клюєва", оскільки той чи інший голос може зашкодити партіям та самим нардепам.

  Стосовно співпраці з "Народним Фронтом" Лещенко повідомив, що у Раді може бути змова Клюєва та Мартиненка. Причиною для цих дій може стати сонячна енергетика, якою займається колишній соратник Януковича.

  У Раді планували знизити тарифи на сонячну енергетику до 1 січня 2017 року, але голова комітету з енергетики Мартиненко вніс у парламент законопроект, де запропонував це зробити до 1 січня 2016 року. Цими діями Мартиненко хоче дозволити Клюєву ще один додатковий рік заробляти надприбутки. Лещенко зазначив, що прибуток від цього для Клюєва складе 8 мільйонів гривень в день. Нардеп вважає, що Мартиненко може отримати частку від заробітку Клюєва.

  Теги : Верховна Рада недоторканність сергій клюєв сергій лещенко микола мартиненко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів