У Раді вимагають від НАЗК покарати Порошенка за незадекларовану віллу в Іспанії

  22 Листопада, 2017 18:53
  Чинний президент не вніс до декларації за 2015 рік віллу в Іспанії.

  Антикорупційний комітет Верховної Ради вимагає від Національного агентства з питань запобігання корупції зазначити порушення у електронній декларації президента Петра Порошенка, який не вказав у ній віллу в Іспанії.

  Про це повідомив голова Антикорупційного комітету Єгор Соболєв виданню "Українська правда".

  За словами Соболєва, Порошенко порушив норму закону про запобігання корупції, не вказавши у своїй декларації за 2015 рік віллу в Іспанії.

  "Ми вже робили роз'яснення від комітету, я його повторно надійшлю до НАЗК про важливу норму закону про запобігання корупції. Якщо посадовець оформив нерухомість майно на інших осіб або на свої компанії, то ці об'єкти нерухомості мають бути вказані у декларації", – пояснив голова Антикорупційного комітету.

  Соболєв додав, що "особисто разом з міністром юстиції Павлом Петренком вписував у закон норму: якщо є нерухомість, яка оформлена на юридичних осіб, бенефіціарним власником яких є декларант, це має бути в розділі нерухомість. Крім випадків, коли це складські приміщення або цехи"

  "Повністю поділяю думку, що іспанська вілла не входить ні до рубрики цехів, ні до складів. Ми вам робимо роз'яснення від комітету, тому що дуже важливо, щоб ця норма дотримувалася", – резюмував глава Антикорупційного комітету.

  Як відомо, Порошенко підписав закон про судову реформу.

  Теги : Верховна Рада антикорупційний комітет Петро Порошенко єгор соболєв НАЗК е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів