У Раді пропонують легалізувати проституцію

  21 Вересня, 2015 15:14
  Відповідний законопроект було зареєстровано минулого тижня.

  У Верховній Раді було зареєстровано законопроект "Про регулювання проституції та діяльності секс-закладів", повідомила "Українська правда".

  На сайті парламенту ініціатором законопроекту, текст якого наразі відсутній, зазначається нардеп від "Волі народу" Андрій Немировський.

  Парламентарій пояснив, що проституцію легалізовано у більшості розвинених країн Євросоюзу. Її нелегальність на території Україні завдає збитків держбюджету і допомагає кримінальним колам, яким вигідний цей бізнес.

  Немировський зазначив, що проституція в Україні потребує цивілізованого державного регулювання і закріплення соціальних гарантій повій.

  Також нардеп повідомив, що відсутність державної регуляції у сфері проституції призводить до торгівлі людьми, та участі неповнолітніх у секс-бізнесі.

  Основними завданнями законопроекту нардеп Немировський вважає: забезпечення суспільних інтересів, пов’язаних із наданням сексуальних послуг; захист неповнолітніх та інших незахищених соціальних груп населення від втягування у примусове сексуальне рабство; надання сексуальних послуг на законних підставах; зменшення рівня безробіття.

  Теги : Верховна Рада проституція Андрій Немировський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів