У Раді ініціюють звільнення Супрун та її заступника Лінчевського

  12 Липня, 2018 15:34
  Обох посадовців хочуть відправити у відставку "в зв’язку із невідповідністю займаним посадам".

  Низка народних депутатів пропонують Верховній Раді звільнити виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського.

  Про це йдеться у тексті документа, зареєстрованому в парламенті.

  Серед ініціаторів постанови нардепи Андрій Лозовий ("Радикальна партія"), Олександра Кужель (ВО "Батьківщина"), Андрій Немировський (фракція БПП), Андрій Шипко (партія "Відродження"), Ігор Шурма ("Опозиційний блок"), позафракційний Олег Мусій.

  Автори постанови пропонують звільнити Супрун та Лінчевського "в зв’язку із невідповідністю займаним посадам".

  У пояснювальній записці до документа вказується, що 20 червня на засіданні профільного комітету ВР робота МОЗ щодо організації функціонування НДСЛ "Охматдит" була визнана незадовільною. За підсумками аудиту Рахункової палати, незадовільною було визнано роботу керівництва МОЗ і в частині реалізації програм з лікування українців за кордоном.

  Крім того, у документі законотворці пригадують висловлювання Лінчевського щодо недоцільності лікування онкохворих за кордоном.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про нав’язування йому нового міністра охорони здоров’я на заміну Уляні Супрун. Метою цих спроб глава уряду назвав впровадження нових корупційних схем.

  Теги : МОЗ уляна супрун Олександр Лінчевський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів