У Раді Європи вже не шкодують щодо відставки Каська

  18 Лютого, 2016 10:38
  Рада Європи прибрала згадування про колишнього заступника Віктора Шокіна.
  Фото: hromadskeradio.org

  На офіційному сайті Ради Європи замінили заяву спеціального радника генерального секретаря Ради Європи в Україні, де він висловив жаль з приводу недавньої відставки заступника генпрокурора Віталія Каська. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на власні джерела.

  Вони повідомили, що це рішення стало політичним і прийняли його в середу пізно ввечері, без оголошення деталей.

  Замість старої на сайті розмістили нову заяву, в якій не згадується прізвище Каська, і є вітання щодо звернення Президента України Петра Порошенка від 16 лютого, в якому той закликав до необхідності швидкого і ефективного реформування прокуратури.

  Цю заяву у РЄ назвали стимулом для швидких і значущих кроків у напрямку виконання одного з зобов'язань, які Україна взяла на себе при вступі до Ради Європи – перетворення прокуратури в сучасну прокурорську службу.

  Зазначається, що у новій заяві не згадується інший заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, на якому відповідальність за реформи у відомстві.

  Нагадаємо, 15 лютого заступник генпрокурора Віталій Касько подав у відставку, заявивши, що ГПУ перетворилося на корупційний орган.

  Теги : генпрокуратура заява Рада Європи Віталій Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів