У Раді розпочали підготовку до голосування за членів ВРЮ

  19 Травня, 2015 10:56
  Парламент сьогодні має розглянути дві кандидатури – Ірини Мамонтової та Олексія Маловатського. Третя так і не узгоджена.

  Голова лічильної комісії Верховної Ради (депутат від БПП) Олександр Черненко заявив про проведення засідання комісії для організації таємного голосування за членів Вищої ради юстиції.

  Своєю чергою, голова ВР Володимир Гройсман на засіданні парламенту повідомив, що Рада сьогодні буде голосувати за низку кадрових питань, зокрема і за обрання двох членів ВРЮ за квотою парламенту.

  Він наголосив, що парламент має подати три кандидатури, але на сьогодні розглядатимуться лише дві кандидатури, які були подані відповідно до законодавства на розгляд народних депутатів.

  Голова лічильної комісії Черненко закликав членів комісії зібратись на засідання, щоб організувати проведення таємного голосування за кандидатури членів ВРЮ.

  Як повідомлялось, 14 травня у Раді планувалось таємне голосування з обрання членів Вищої ради юстиції – Ірини Мамонтової та Олексія Маловатського. Проте голосування перенесли на 19 травня. Третю кандидатуру ВР так і не узгодила. 

  Теги : Верховна Рада Вища Рада Юстиції ВРЮ голосування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів