У Порошенка засекретили дані про "ходоків" на Банкову

  15 Лютого, 2017 16:54
  В АП розповіли, що інформацію про відвідувачів можуть отримати лише обрані.

  Адміністрація президента та Державне управління справами засекретили інформацію про зустрічі глави держави з представниками бізнес-структур, суддями, прокурорами та політиками за період з 15 грудня 2016 року по 14 січня 2017 року.

  Так відповіли в Адміністрації президента на запит журналістів програми "Схеми".

  Спеціальне розпорядження підписали голови АП і ДУС 11 грудня 2015 року, де всі дані про відвідувачів Банкової віднесено до інформації з обмеженим доступом.

  Водночас сам документ в АП оприлюднити відмовилися.

  Раніше "Схеми" показали, хто ходив на зустрічі до Петра Порошенка і його адміністрації в період прийняття держбюджету-2017.

  З’ясувалося, що АП відвідують бізнесмени, судді, прокурори, високопосадовці, у тому числі і з новостворених антикорупційних органів, очільники незалежних комісій, які оцінюють суддів й обирають держслужбовців на високі посади.

  Зокрема, серед "візитерів" Банкової помітили нардепа від "Народного фронту" Сергій Пашинського у компанії екс-нардепа та бізнесмена Олександра Дубового, який фігурував в розслідуванні про зловживання на підприємстві "Укроборонпром".

  Зазначається також, що журналісти програми вже кілька разів просили надати для ознайомлення журнал відвідувань АП, але щоразу отримували відмову.

  Теги : Порошенко АП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів