У Порошенка вже шукають, хто спонсоруватиме "1+1" після рейдерського захоплення

  29 Грудня, 2016 10:43
  Президенту шкода своїх грошей, тому він шукає того, хто взяв би на себе витрати на телеканал в обмін на певні преференції.

  Не встиг телеканал "1+1" заявити про загрозу рейдерського захоплення з боку влади, як стало відомо, що в Адміністрації президента уже почали шукати того, хто фінансуватиме канал після зміни власника, повідомляє "Страна".

  За даними джерела видання, в останні тижні на Банковій вели переговори з низкою підприємців щодо фінансування "1+1", оскільки сам Порошенко не має наміру витрачати свої гроші на телеканал.

  Як зазначається, президент шукає людину, котра взяла б на себе ці витрати в обмін на певні преференції по бізнесу. При цьому на Банковій кажуть, що їм важливо відібрати канал до того, поки не почався процес відбирання заставного майна у Коломойського.

  "Очевидно, що коли це почнеться, Коломойський стане захищатися агресивною критикою, використовуючи свої медіа. Політика каналу різко зміниться. Порошенко цього побоюється і зараз намагається передбачити ризики", – сказало джерело видання.

  Чи знайшов Порошенко людину, котра візьметься фінансувати телеканал та ще й вплутається у війну з Коломойським, наразі не відомо. Тим паче що останній теж "1+1" не з власної кишені фінансував, а за рахунок коштів вкладників "Приватбанку".

  Нагадаємо, у четвер, 29 грудня, телеканал "1+1", який належить олігарху Ігорю Коломойському, заявив про загрозу рейдерського захоплення з боку влади.

  Теги : Коломойський Петро Порошенко рейдерське захоплення Канал "1+1"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів