У Порошенка хочуть змінити Кримінальний кодекс через блокаду Донбасу

  20 Березня, 2017 16:56
  Нардеп від БПП повідомила про пропозиції змін до ККУ щодо окупованих територій.

  У ВР зареєстровано законопроект, яким пропонується удосконалити Кримінальний та Кримінально-процесуальний Кодекс для зупинення порушень порядку в’їзду та виїзду з тимчасово окупованих територій України.

  Про це у Fаcebook повідомила один з авторів законопроекту, нардеп від БПП Ірина Фріз.

  "Що пропонується законопроектом? Визначення, що саме є "шкодою державі" – умови статті 332-1 ККУ (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї). Вирішення проблеми взяття під варту обвинувачених в скоєнні злочину, що передбачений статтею 332-1. Вирішення проблеми здійснення спеціального досудового розслідування на постійній основі не тільки щодо підозрюваного, який переховується від органів досудового розслідування та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності та оголошений в міждержавний та/або міжнародний розшук, а також щодо осіб, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, є іноземним громадянином або особою без громадянства та знаходиться за межами території України", – йдеться в повідомленні.

  При цьому вона підкреслила: законопроект не дозволить вирішити проблему заходів до Криму російських суден, "але судна, які не під російським прапором заходять до АР Крим та здійснюють рейси до іноземних країн і у порти, що під контролем України, зможуть переслідуватися та заарештовуватися".

  НагадаємоМВФ переніс розгляду виділення чергового траншу для України в розмірі 1 млрд доларів через блокаду ОРДЛО.

  Теги : Крим Росія Ірина Фріз окуповані території блокада донбасу
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів