У Порошенка хочуть мобілізувати усі державницькі сили для його перемоги на виборах

  5 Квiтня, 2019 07:44
  У штабі чинного глави держави переконані, що можуть "забезпечити чесну перемогу їх кандидата".

  Передвиборний штаб чинного президента Петра Порошенко планує забезпечити його перемогу у 2-му турі виборів за рахунок ефективної кампанії і мобілізації всіх державницьких сил.

  Про це сказав на брифінгу позаштатний радник Порошенка, спікер його виборчого штабу Олег Медведєв, передають Українські Новини.

  "Ми збираємося перемагати у другому турі. Ми тверезо оцінюємо ситуацію й розуміємо, що наш опонент поки популярний, але виходимо з того, що наш кандидат сильніший та, що головне, – у всіх відношеннях краще підготовлений до виконання функцій, які Конституція покладає на президента. Ми переконані, що при ефективній кампанії та мобілізації всіх державницьких сил, ми в змозі забезпечити чесну перемогу нашого кандидата на виборах", – впевнений Медведєв.

  Він також похвалився, що демократичність і відкритість першого туру є в тому числі заслугою Порошенка як голови держави.

  Нагадаємо, після опрацювання 100% протоколів із результатами голосування, у першому турі виборів перемагає шоумен Володимир Зеленський з результатом 30,24%. За чинного главу держави Петра Порошенка проголосувало 15,95% виборців.

  Теги : Петро Порошенко Олег Медвєдєв виборчий штаб другий тур виборів президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів